Сорока – Твір розповідь з елементами опису

Я люблю спостерігати за тваринами в лісі, або зоопарку. Вони дуже смішні, і деколи можна побачити забавні сюжети навіть на дворі, або на вулиці. З вікна нашої кухні добре видно двір і велика калюжа, що залишилася після дощу. Я інколи люблю стояти біля вікна і дивитися на те, що твориться у дворі. Одного разу я помітила на вітці дерева красуню сороку.

Птах, не припиняючись, чистив собі пір’їнки і обтрушувався. Я довго на неї дивилася, втомилася і пішла займатися математикою. Через п’ятнадцять хвилин я підійшла до вікна і побачила все ту ж

сороку, яка все ще чистилася і обтрушувалася.

Вона сиділа на огорожі і весь час хотіла злетіти на землю, але перехожі полохали її. Птах не відлітав далеко, до неї за бажанням можна було дотягнутися рукою. Нарешті двір спустів.

Сорока злетіла з огорожі, чинно підійшла до калюжі. Несподівано птах занурив голову у воду і потім випірнув. Сорока почала купатися!

Вона спочатку занурювала у воду голову, а потім вже все тіло. Здавалося, сорока вчилася пірнати. Уволю набарахтавшись в брудній воді, птах відлетів.

Ще якийсь час вона стрибала по дереву, підставляючи мокре пір’я під промені сонця.

Раніше я і не підозрювала, що сороки купаються. Незабаром калюжа висохла, купатися стало ніде, і я більше не бачила цю сороку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Сорока – Твір розповідь з елементами опису