“Що для мене означає Україна?”

Можна дуже довго розмірковувати про те, що для кожної окремої чоловіка означає його батьківщина, його рідна країна. Насправді, далеко не обов’язково у людей їх власна країна викликає якісь приємні враження та емоції. Тут цілком можливі варіанти.

Хтось любить свою країну за щось певне, хтось може любити її і просто так, фактично без приводу. Але буває й таке, що людина свою країну не любить. Або ж вона просто байдужа для людини.

Якщо говорити про мене і Україну, то цей взаємозв’язок для мене не є однозначним. І ставлення до своєї країни

у мене неоднозначне.

З одного боку, Україну, безумовно, є за що любити. Вона служить для всіх нас батьківщиною, ми тут виросли, набралися досвіду. Ми нерозривно пов’язані з країною Україною і тими людьми, суспільством, яке тут проживає. Неможливо не любити все те, що настільки близьке для тебе.

Я, наприклад, дуже люблю українську мову, вона красива і мелодійна. Безумовно, красивою є і українська музика, як народна, так і сучасна. Українська культура дуже різноманітна, вона цікава і шанобливо ставиться до чужих культур, чим приваблює багато народів. Звичайно, усе це і багато іншого я люблю.

Саме тому я можу

з упевненістю сказати, що Україна для мене існує і грає велику роль.

У той же час нерозумно заперечувати, що в нашій країні є і багато негативу, дуже неприємних речей. В першу чергу, на розум приходять українські правителі. Чи був серед них останнім часом такий, який викликав щиру і непідробну симпатію всього народу або хоча б його більшої частини? Ні, такого не було.

Як правило, нам доводиться вибирати менше зло. І справа тут далеко не в тому, що сутністю нашого народу є нелюбов до влади. Просто достойних людей не було видно. Не хотілося б нарікати на весь український народ, але чому ми не можемо висунути і обрати того, ким будемо пишатися, і хто не викликатиме відторгнення вже незабаром після свого обрання? Відповідь на це питання знайти непросто, але потрібно, тому що в іншому випадку українські проблеми лише продовжаться.

Цю проблему я вважаю ключовою. І мені не дуже подобається та Україна, яка не може вирішити таку проблему.

Якщо говорити в цілому, то я, безумовно, ставлюся до своєї країни добре. Насамперед, тому, що тут живе багато хороших людей. Через якусь нещасливій випадковість всі ми, добрі українці, не можемо організувати нормальну країну.

Хотілося б вірити, що рано чи пізно це вдасться, і тоді нашою країною дійсно можна буде пишатися.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Що для мене означає Україна?”