Роль Санчо Панса в розкритті характеру головного героя (за романом М. де Сервантеса Дон Кіхот)

Свій всесвітньо відомий роман Дон Кіхот Мігель де Сервантес Сааведра писав під час тюремного ув’язнення. Йому хотілося створити образ людини, що вірить в диво, в те, що добро і справедливість повинні восторжествувати в його країні, а потім – і у всьому світі.

Головні герої роману – хитромудрий ідальго, що загордився себе лицарем, і його зброєносець.

Дон Кіхот і Санчо Панса. Худий і товстенький. Високий і коротун.

Мрійник-дворянин і практичний господарський хлібороб. Здавалося б, важко було придумати двох більш несхожих людей,

але вони чудово спрацювалися разом, доповнюючи один одного.

У Санчо Панси поєдналися кращі якості сільського жителя і зброєносця. Вірний своєму панові, він готовий був іти за ним у вогонь і воду, що часто і доводилося робити, щоб врятувати невдалого лицаря з численних колотнеч.

Санчо навіть іноді вдавалося утримати Дон Кіхота від необдуманих подвигів або ж привести його до тями після великих невдач, таких як, наприклад, битва з вітряними млинами.

Хоча автор і односельці кажуть про Санчо Панси, що мізки у нього були сильно набакир, читаючи роман, ми можемо переконатися в неабиякій кмітливості, кмітливості

і навіть мудрості зброєносця, яка яскраво проявилася під час перебування його губернатором.

Приземлена практичність і тверезий розум Санчо Панси врівноважували фантазії Дон Кіхота, у якого вітряні млини кружляють в голові.

Надійний, добросердий, забавний Санчо Панса – чудовий друг, на якого завжди можна покластися. Такий не підведе, навіть якщо раптом доведеться виїжджати з посольством до високопоставлених і важливим сеньйорам.

Вірність і численні достоїнства Санчо Панси послужили причиною того, що його ім’я завжди згадується поряд з ім’ям відважного Дон Кіхота.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)


Роль Санчо Панса в розкритті характеру головного героя (за романом М. де Сервантеса Дон Кіхот)