“Робити щасливими інших – найважливіший спосіб стати щасливим”

Кожна людина намагається бути щасливою. Але це поняття має надто широкий зміст. Кожен вибирає ту стежку, якою йде все життя, обирає і те, що робить його щасливим. Однак, які б вподобання у вас не були, чим би займатися не хотіли, що б вам не подобалось робити по житті, все ж відчувати себе щасливим є найбільшою радістю.

А якщо щасливі і люди, котрі вас оточують, то це ще більш приємно.

Порядність, милосердя, чесність, співчуття, співпереживання визначають поняття “добро”. Все погане, темне і страшне, що шкодить людині і примушує її страждати

– зло. Вічна їх битва визначає в людині її духовні цінності, моральні принципи, характер. Якщо внутрішня боротьба людини завершується на користь добра, то щастя є закономірністю.

Людина щаслива тоді, коли вона допомагає іншим, є бажаною і корисною. Від цього приємно не лише їй, а й оточуючим. В тім, щастя – це дуже крихке поняття. Інколи одним непродуманим чи неправильним вчинком або словом можна перекреслити все хороше, що робилося до цього. А для того, аби не поступатися, залишатися на вірному шляху, робити людей щасливими, потрібно обрати мету і впевнено йти до неї.

Адже добро, як кажуть в народі, повертається

сторицею, тому, якщо ви зробили когось щасливим, то вам це обов’язково повернеться.

Тому не бійтесь дарувати усмішки прохожим на вулиці, робіть побільше добрих справ, допомагайте людям, діліться з ними своїм позитивом, хорошим настроєм, приємними емоціями і вам воздасться.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

“Робити щасливими інших – найважливіший спосіб стати щасливим”