“Продовження історії героїв роману Льва Толстого “Анна Кареніна”

Після прочитання будь-якого цікавого твору його читачі нерідко задаються питаннями і фантазують про те, що могло б статися з героями надалі, після того, як історія твору закінчується. Пофантазувати таким чином цікаво і після прочитання роману Льва Толстого “Анна Кареніна”. У цьому романі дуже багато цікавих героїв, про продовження історій яких досить цікаво поміркувати.

Найцікавішою є доля Анни Кареніної. Звичайно, щоб подумати про її майбутнє, необхідно виключити можливість її загибелі і думати про те, як би склалося її життя, якби

вона не покінчила життя самогубством. Отже, якби головна героїня роману Льва Толстого змогла б подолати свої проблеми, вона напевно залишилася б щасливою і сильною людиною, якою і була.

Хочеться вірити, що ця жінка змогла б спілкуватися зі своїм сином, можливість цього дійсно окрилила би її. При цьому я не думаю, що з особистим життям у неї все складалося б добре. Швидше за все, їй би довелося відмовитися від близького спілкування з чоловіками, оскільки з ними були пов’язано занадто багато негативу, і навчитися жити з цим.

Думається, що трагічною видалася б доля Вронського. Молодий чоловік, який перейнявся

дуже ніжними почуттями до Анни Кареніної, як відомо за сюжетом роману, після її загибелі відправився служити до Сербії. Настрій у нього був просто розбитий, він напевно бажав загинути на війні. Думається, що швидше за все так і сталося б – він загинув би. Втім, не варто заперечувати і можливості зворотного.

Бути може, Вронський після довгого розставання із загиблою Ганною Кареніною став би таким, як і до знайомства із нею, тобто доброю і правильною людиною, але все ж не шибко великим інтелектуалом, який дивився на життя досить просто.

Навряд чи задовольнив би своє вічне шукання Костянтин Левін. Так, він зміг знайти заспокоєння в філософському єдності зі своїми селянами, але його характер ніколи б не дав цій людині заспокоїтися. Я впевнений, що його майбутнє було б таким же повним шукання істини, Бога або чогось ще.

Я не виключаю і того, що Левін зміг би навіть написати дуже цікаву книгу, де виклав би свою глибоку філософію і розуміння життя. Швидше за все, у Левіна з’явилися б і учні, молоді люди, які б переймали його досвід, знання та філософські погляди на життя.

Як мені здається, найцікавішими героями роману “Анна Кареніна” є сама Анна, її коханий Вронський, а також Костянтин Левін. Якби Анна вижила, я думаю, вона змогла б все-таки стати щасливою, але все ж без Вронського. А ось майбутнє Левіна не представляється щасливим, але все ж, думається, воно було б цікавим і захоплюючим.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

“Продовження історії героїв роману Льва Толстого “Анна Кареніна”