Повість про справжнього брата (за повістю А. Чайковського “За сестрою”) I. ФРАНКО, Т. ШЕВЧЕНКО, А. ЧАЙКОВСЬКИЙ, М. СТЕЛЬМАХ, Г. ТЮТЮННИК

7 КЛАС

ПРО ДАЛЕКІ МИНУЛІ ЧАСИ

I. ФРАНКО, Т. ШЕВЧЕНКО, А. ЧАЙКОВСЬКИЙ, М. СТЕЛЬМАХ, Г. ТЮТЮННИК

Повість про справжнього брата (за повістю А. Чайковського “За сестрою”)

Брат – це захисник. Брат – це друг. Брат – це порадник, спільник. Брат – не брат. Мабуть, не знайдеться людини, яка б могла це заперечити.

Добре, коли і старший брат, який у скрутну хвилину завжди прийде на допомогу, який зможе здійснити неможливе. Адже це рідна людина, з якою ти пов’язаний навіки родинними узами.

У родині Судаків було двоє дітей –

син Павлусь і донька Ганна. Дружними були діти, тому й зрозуміло, що найбільшим бажанням Павлуся було знайти сестру.

Заради неї хлопцеві довелося витримати неймовірні труднощі: татарську неволю, службу у татар, знущання, побої тощо. Але Павлусь ніколи не розкаявся, що так довго шукав сестру.

Ганні, взагалі, можна позаздрити: у неї такий брат, який ладен обійти півсвіту, щоб знайти любу сестричку.

Зазначимо, що Павлусь завжди був щирим у своїх словах і вчинках. Щасливі батьки, які змогли виховати таких дітей, що залишалися у будь-якій ситуації вірними своїй родині, один одному і були єдиними по духу. На таких, як Павлусь, слід рівнятися. А Ганні можна по-доброму позаздрити, що їй пощастило у цьомужитті.

Хочеться вірити в те, що цю братерську ніжність і турботу Павлусь і Ганна зможуть пронести крізь усе життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Повість про справжнього брата (за повістю А. Чайковського “За сестрою”) I. ФРАНКО, Т. ШЕВЧЕНКО, А. ЧАЙКОВСЬКИЙ, М. СТЕЛЬМАХ, Г. ТЮТЮННИК