Поспішайте робити добрі справи

Відомо кожному, що добро, в його високому і істинному понятті – це саме той орієнтир, до якого слід прагнути людству, це маяк, що дарує своє світло заблукалим в нашому непростому світі подорожнім, це справжня мораль, мир і гармонія.

Людина, чиї помисли і вчинки спрямовані на добро, живе по – справжньому повним життям. Він, поміщаючи свій посильний внесок у добрі справи, тим самим робить світ кращим, світлішим і перспективніше, даруючи надію на відродження.

Того, кому невідомі безкорисливо добрі вчинки, варто пожаліти, адже він позбавлений

надзвичайно радісного і теплого почуття, що наповнює все єство справжнього дарувальника. Той, хто не робить добрих справ, чиї думки обмежені лише власними егоїстичними інтересами, ніколи не відчує щедрості власної душі.

І якщо часом здається, що життя – як нескінченно довга дорога, і можна завжди встигнути звернути свої думки до добра, то подібні враження вельми оманливі. Тому потрібно поспішати робити добрі справи, наповнювати своє життя особливим сенсом, щоб після гірко НЕ шкодувати про втрачені можливості. Адже не дарма кажуть, що будь-який хороший вчинок повертається сторицею, і того, хто з готовністю

віддає людям тепло свого серця, хто не байдужий до прикрощів і бід, хто робить добро, не вимагаючи натомість оплати, щедро нагороджує сама доля.

Неправі й ті, хто вважають, що людина здатна розтринькати себе, здійснюючи добрі справи і віддаючи цьому всі свої сили. Навпаки, добротою і щирістю людина збагачує самого себе, він стає мудрішим і прозорливіший. Він бачить світ в іншому, більш чистому і прекрасному світі, і щасливий лише тим, що може подарувати шматочок своєї палкої і чуйною душі ближнього.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Поспішайте робити добрі справи