Покальчук Юрій Володимирович Заборонені ігри

Покальчук Ю. В. Заборонені ігри: Повісті / Худож.-оформлювач І. В. Осипов. – Харків: Фоліо, 2005. – 222 с. – С. 3-124. Ми завжди прагнемо дістатись Забороненого і бажаємо недозволеного. Овідій. “Мистецтво кохання”

Травнева ніч виливалась на землю, зараз яскраво-чорна із сліпучими чистими зорями – ні хмаринки на небі. Ніби розпечений, майже червоний місяць і зоря при нім – палахкуча, нестримно яскрава, манлива і виклична, химерно привидна вабила до себе велика яскрава Венера – зірка кохання, символ любові і пристрасті, земної і неземної

пристрасті, любові потойбічної і незнаної, простої і неймовірної, таїна таїн, планета любові.

Хлопчик ішов крізь ніч, дивлячись тільки на зорю. Він йшов твердо і впевнено, набираючи швидкості, незабаром він вже майже біг, аж поки не дістався околиці лісу чи запушеного саду. Тут він став між дерев і, не відриваючи погляду від зорі, почав роздягатись догола, недбало скидаючи одежу під першим деревом.

I враз щось змінилось на небі, заспівали півні, і малий, стрепенувшись, розпростав плечі, аж кістки захрустіли у всьому тілі, і звук від цього був дивний і жахний, якби почув його хтось сторонній, нібивсе в тілі хлопчика

ламалось всередині, а потім, щойно опівночі, далеко в селі заспівали півні. Малий зігнувся і стрімголов помчав далі у хащі дерев.

Я прокинувся з відчуттям тривоги і якогось незакінченого дійства. Так, ніби я провалив якийсь матеріал, який повинен був здавати в номер, або ж навпаки, мені накинули таку тему, яка мені цікава, але я не дуже впевнений, що її добре напишу. Однак це був лише стан, бо насправді такий настрій пояснювався сном, який запам’ятався мені надзвичайно різко.

Я пам’ятав усе в деталях, так, ніби це був фільм, в якому я був водночас глядачем і учасником.

Великий густий запущений сад, незграбно зарослий кущами малини, винограду і будяків. Я стою біля високої лапатої ялини і дивлюся у величезне кругле дзеркало, схоже на велетенську телевізійну тарілку. Але я себе не бачу, я знаю, що це дзеркало, але в ньому, в глибині його, у воронці, виступають якісь букви – то схоже на латинське W, то на наше В, то на О, то на U і ще на якісь інші літери.

Я намагаюсь прочитати слово, яке з них можна скласти, але марно. Дзеркало не викликає в мене ні подиву, ні страху. Я, типу, з ним як би знайомий і тут все в порядку. I раптом із дзеркала виходить до мене величезний собацюра.

Тут я трохи лякаюсь, але більше дивуюсь його розмірам. Навіть скоріше я подивляю його розміри, бо з дитинства люблю великих псів.

Всe життя пам’ятаю великого німецького вівчара Марса, який народився у нас в хаті і, проживши сімнадцять років, помер від старості. Я тужив за ним, як за рідною людиною. Це був мій друг.

Пес підходить ближче, і тут я розумію, що це не пес, а вовк, і що він дивиться на мене, не звертаючи уваги на дзеркало, більше того, він, як це він вийшов із дзеркала, з тієї власне воронки, я не розумію, але мене то мало займає.

Я люблю псів, і вовків теж, але бажано все ж на відстані. А ця курва йде до мене, і я не можу поворухнутись, і не від страху, а просто я ціпенію.

Врешті я ж таки сплю і тут не поворушишся сильно, але уві сні я дивлюсь на вовка і намагаюсь дивитись йому просто в очі. Він дивиться на мене, і щось проходить всередину мене таке, яке я в змозі осмислити, тільки я теж раптом почуваю себе трохи вовком, і ми дивимось одне одному в очі, і це триває довго і глибоко, я ніби провалююсь в його жовті зіниці, і я раптом не тільки не боюсь його, він мені починає подобатись, мені хочеться його погладити. 1 тут я прокидаюсь.

Курва, сьогодні понеділок, у нас в газеті ранішня планерка, і я вже запізнююсь. Я миттєво вдягаюсь, вже за виробленою в таких ситуаціях звичкою, мішаю розчинну каву з охолодженою водою, вкидаю то в себе, аби прийти до тями і вилітаю з хати, встигаю на маршрутку, яка саме під’їхала, і вже в маршрутці починаю прокручувати в собі той сон, і це почуття тривога і незакінченості не полишає мене довго.

Але той вовк мені сподобався.

16 березня 1998 року, “Луцький замок”

“Вчителька вагітна знову від свого 14-літнього коханця, їй загрожує тюремне ув’язнення.

З’ясувалося, що колишня вчителька, я каза – вагітніла і народила дитину від свого 14-літнього коханця, відбувши місяць в СІЗО за розбещення неповнолітнього, дістала умовний строк – два роки з умовою не зустрічатися більше зі своїм колишнім учнем, якого вона звабила на сексуальну близькість. Але не пройшло і місяця, як її піймали на гарячому разом із хлопцем, з яким їй заборонено було бачитися, і умови, за яких вони були спіймані, свідчили про незаперечну інтимну близькість. Вона була заарештована і отримала три з половиною року ув’язнення за порушення умов умовного покарання і за повторне розбещення неповнолітнього.

З’ясувалося однак, що…

В розмові нашого кореспондента з неповнолітнім батьком при слідстві, хлопець, ім’я якого ми не називаємо, заявив, що вагітність була ними обома запланована, аби зберегти їхній зв’язок назавжди, і при цьому показав обручку, яку назвав обручальною і повідомив, що така є і в його старшої коханої, і що він любив, любить і буде любити її до кінця свого життя.

“Вона – мати моїх дітей! – заявив він, – і цим все сказано”.

Що буде насправді – далі невідомо, оскільки юний Ромео має неповні п’ятнадцять років, але на сьогодні юний батько глибоко впевнений, що вони після його повноліття житимуть разом.

Юний батько, циганського походження, був її учнем у школі, виявляв неабиякі здібності до малювання і музики, брав участь у шкільному театрі, яким керувала вчителька.

Враження від нього однак дивне. Як підкреслює наш кореспондент, хлопець на загал виглядає набагато дорослішим за себе і, схоже, що знає щось, чого ми не знаємо. Погляд його спрямований ніби всередину себе, але коли він дивиться просто вам в очі, то стає моторошно.

Цей підліток справді дивний і незвичайний.

Вона знову вагітна, вже майже два місяці, і хоче зберегти дитину за будь-яких умов. Вона сказала, що щаслива мати від нього ще одну дитину і що це послано їй Богом”.

Коли я прочитав ию замітку в газеті, вона просто прибила мене неприкритою абсурдністю бутnя. Історія – мамо ховайся – просто зашибись! Отакий гівнюк малий, мало того, що трахав дорослу тітку, ще й дітей їй настругав! Ну треба ж!

Але бляха-муха, чому ця жінка могла піти на такий зв’язок, і що її так сильно зв’язало з цим пацаном, який став батьком її дітей! Щось тут було не так, щось мене заінтригувало так, що мені захотілося з’ясувати, що ж було далі у всій цій історії, і що сталося насправді, і чому сталося власне так? Власне це мене й доставало – чому?

Вован (таке поганяло в нього лишилось ще зі шкільної лави), а в публічному світі Володя Швидкий, мій колега і напарник no відділу у нашій славній газеті “ВВ”, так ми круто називали наші “Волинські відомості”, знаючи, що я вже зацікавлений цією темою, порадив мені пошукати матеріали на таку тему в Інтернеті.

Я поставив на пошук в інтернеті про жінок, які зваблюють неповнолітніх хлопців, і, на своє диво, виявив кілька десятків таких історій. I це лиш тих випадків, коли за тих чи інших умов, історія стала явною, і жінку притягали до кримінальної відповідальності. Mother-son sex: California woman again pregnant bv teenage foster son.

Mother-son sex: Mother marries teenage foster son. Woman charged with unlawful sexual contact with 14-vear-old bov at church. Young bov sex: woman accused of having sex with two young boys.

Sixth-grade teacher faces seven years for sex with bov. Sixth-grade teacher sentenced for sex with bov. Teacher pregnant again, apparently bv her 14-vear-old Ipver. Woman pleads guilty to having sex with bov.

Woman sentenced for corruption of minor. Pupil charged with teacher rape. Woman charged with raping bov for five years. Young boy sex: Woman charged with raping bov. Coach pregnant in sex case-Teacher-Student Sex: Woman charged with raping teen.

Woman allegedly had affair with student. Woman sentenced to life in prison for sex with her son. Woman accused of having sex with boy N. Carolina stepmon sentenced, gives birth to child fathered bv stepson. 14. Woman sentenced for sex with boy.

Woman allegedly had affair with student. Woman sentenced for engaging in sexual intercourse with bov of 13. Ex-teacher leaving to await appeal. Woman alleges rape, but is found guilty of sex with bov of fifteen-Pregnant grandmother held on teen sex charges. Female teachers accused of having sex with students.

Woman sentenced for sexually assaulting nephew. Woman jailed for sex with bov. Woman jailed for sex with bov – part 2 22-vear-old woman allegedly having sex with 16 and 17 year old students. Woman sentenced in sex-abuse case. Teen sex: Wife caught in act with teen bov.

28-vear-old Michigan woman and 13-year-old bov claim thev love each other and want to marry. Woman admits having sex with teen bov.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

Покальчук Юрій Володимирович Заборонені ігри