Пісня – найцінніший скарб українців

У кожної країни є свій народний символ. В України – це пісня, яка споконвіку лунає в наших краях.

Мабуть, жодна подія не відбулася і не відбудеться без щирої народної пісні. Вона несе в собі і любов, і сум, і ніжність, і втіху. Пісня лунає тоді, коли хочеть­ся показати свої почуття або настрій.

Я спитала в бабусі й дідуся, що означає для них рідна пісня. Вони сказали, що пісня – це їхня сестра, яка завжди поруч. З нею радість – подвійна радість, а горе – половина горя.

Пісня зворушує, допомагає запам’ятати різні події.

Згадаймо

твори про українських селян. Як тяжко вони колись працювали і як пісня допомагала пройти через ці негаразди та труднощі, додаючи сили. Вар­то згадати прислів’я: “Буде хліб – буде й пісня”!

Минуле нашої Батьківщини славне і багате на незвичайні події. І саме істо­ричні пісні допомагають нам дізнатися про них. Народна пісня – невичерпна криниця мудрості, щирості, благородства, ніжності, козацької відваги та милосердя. Саме пісня показує нам, який нелегкий шлях пройшла Україна, аби здобути незалежність, якими сміливими і духовно багатими були наші предки.

Саме тому й нам треба співати українські пісні, адже кожна з них пронизана справжньою любов’ю, яка передається нам споконвіку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Пісня – найцінніший скарб українців