Письмовий твір-оповідання за поданим сюжетом на тему михайлик і світ дорослих

Дядько Себастіян – перший учитель і наставник майбутнього письменника, був голова комбіду. Це – людина революційного гарту і щедрої душі. Голова комбіду – правдивий і добрий.

У Михайлика з ним склалися найщиріші стосунки, як у батька з сином. Він не тільки пояснює малому Михайликові зміст незрозумілих книг, але й розкриває завісу майбутнього життя. Перед початком навчального року каже хлопчикові: “Пиши на здоров’я. …Нам треба писати тільки на здоров’я людям”. Дядько Себастіян – захисник краси. Як плакатно виглядає

голова комнезаму, коли до нього прийшов “бандит” Порфирій здаватися.

Тонка і людяна душа, дядько Себастіян тут приймає каяття якось картинно, з волі автора прибравши невластиву йому прокурорську позу. Скільки клопотів у голови комнезаму: нарізає біднякам поміщицьку землю, ганяється за бандитами в лісах Кипорового Яру, воює з підступним Юхримом Бабенком. А все ж цей “рудий одчайдух” не зачерствів, його душа прагне вирватися з буденності.

Коли селяни розбирали собі добро з панської економії, дядько Себастіян привіз додому – …піаніно. На вершечку його хати – дерев’яний лелека, який скликає птахів.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Письмовий твір-оповідання за поданим сюжетом на тему михайлик і світ дорослих