Переказ оповідання Хамелеон Чехова А. П

План переказу 1. Поліцейський наглядач Очумелов починає розгляд. 2. Ювелір Хрюкин розповідає свою версію що произошли. Очумелов згодний з його точкою зору.

3. Голос із юрби повідомляє, що собака належить генералові Жигалову.

Очумелов міняє свою думку на протилежне. 4. Очумелов обвинувачує те Хрюкина, те собаку. 5. Генеральський кухар розвіює сумніви, говорячи, що хазяїн собаки – брат генерала Очумелов віддаляється, загрожуючи Хрюкину. Переказ поліцейський, Що Йде через базарну площу, наглядач Очумелов чує лементи й собачий вереск.

Перед

ним з’являється майстер, що біжить за собакою золотих справ, Хрюкин.

Він демонструє юрбі закривавлений палець. У центрі юрби – кривдник Хрюкина, маленьке перелякане щеня. Хрюкин розповідає, що собака його “ні з того ні із сього” вкусила за палець, а оскільки він золотих справ майстер, травма пальця робить його непрацездатним, він несе збиток, і, отже, хазяїн собаки повинен йому заплатити Очумелов обіцяє скласти протокол і показати “кузькину мати” власникові собаки, а собаку “винищити”. Хтось із юрби повідомляє, що це собака генерала Жигалова.

Очумелов відразу міняє свою думку, обвинувачує

Хрюкина в тім, що він сам собі “розколупав палець гвоздиком”.

У юрбі нова версія: начебто б собака зовсім не генеральська Очумелов знову починає лаяти собаку, повідомляє, що в генерала собаки гарні, а в цієї “ні вовни, ні виду, підлість одна тільки”. Хтось знову припускає, що собака належить генералові. У черговий раз Очумелов змінює свою позицію: “собака – ніжна тварина”, а Хрюкин сам винуватий, раз “свій дурний палець” виставляв.

З’являється генеральський кухар і говорить, що собака належить братові генерала. Очумелов відразу ж подобострастно вигинається перед собакою, називає її ” цу-цик етакий” і зворушується її поводженню.

Навколишні регочуть над Хрюкиним, а Очумелов загрожує йому: “Я ще доберуся до тебе! “


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Переказ оповідання Хамелеон Чехова А. П