Патріотизм – відповідальність за долю батьківщини

Для кожної людини найголовніше в житті – це її сім’я. З самого юнацтва діти спілкуються переважно з батьками і з кожним роком все сильніше розуміють, наскільки важливо це для них. Любов до сім’ї і свого роду, зрештою, породжує і патріотизм.

Але сьогодні це відбувається далеко не у всіх людей. Ліберальні ідеї проникають в наше споконвічно консервативне суспільство і повідомляють про те, що люди всі однакові і що інші країни, наповнені іншими людьми, необхідно любити настільки ж сильно, наскільки і свою власну країну. У такій ситуації

особливо важливо зберігати сімейні ідеали і трансформувати любов до своїх родичів у любов до своєї батьківщини. Патріотизм добре позначається на житті людини, адже у неї з’являється можливість асоціювати себе з чимось великим і сильним, як народ, до якого вона приналежна.

Кращі представники цього народу добивалися великих успіхів, частинку цього успіху можуть отримати і ті, хто пишається своїм народом і вважає його досягнення своїми власними і свої особисті досягнення досягненнями свого народу.

Але бути патріотом сьогодні непросто. Світ стає глобальним, тепер не так-то просто зрозуміти, де свої, а де

чужі, і чи є ти справжнім господарем на своїй землі. Що необхідно робити, щоб бути справжнім патріотом в таких умовах?

Як бути гідним сином чи донькою своєї землі і гордим представником свого народу? Відповідь проста: необхідно нести відповідальність за свою батьківщину. Потрібно сприймати кожного українця, як свого брата або сестру і щиро прагнути допомогти йому або їй.

Адже країна складається з людей і тільки в допомозі своїм може проявитися справжній патріот. Свої власні проблеми і проблеми його батьківщини для патріота не є різними за важливістю, адже він щиро прагне допомагати своїй батьківщині і своїм співвітчизникам так само сильно, як і самому собі і своїй сім’ї.

І якщо в країні щось йде не так, як повинно, справжній патріот віддає собі звіт в тому, що в цьому є і його особиста провина. Непатріотично асоціювати себе виключно з перемогами свого народу, адже біди і проблеми батьківщини – це провина кожного з тих, хто живе на цій землі. Визнання існування проблем – це перший крок до їх розв’язання. І не потрібно боятися закликати співвітчизників до спільних дій.

Краще всього проявляти патріотизм колективно, адже тільки так можна досягти дійсно великих успіхів у побудові сильної та успішної держави.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Патріотизм – відповідальність за долю батьківщини