Пам’ятник літературному герою (твір-опис з елементами роздуму)

У мене дуже багато улюблених героїв. І якщо мені доведеться оформляти дитячий майданчик, на ньому буде чимало казкових героїв. А в центрі стоятиме великий пам’ятник Бабі-Язі.

Мені дуже подобається Баба-Яга, тому що вона не сидить на місці, кректячи та доживаючи свій вік. Вона дуже жвава, діяльна, незважаючи на свій невизначений вік. Вона постійно шукає пригод чи лиходійства, в залежності від казки, в якій вона живе. Мені дуже подобається непередбаченість Баби-Яги.

Ось вона доброзичлива, ласкаво запрошує поснідати, помитися в лазні, а

поки ви відпочиваєте, розслабляючись у цьому світі гостинності, хутенько розпалить пічку, готуючись вас підсмажити та з’їсти.

Але якщо ви розтлумачите їй, що цього не варто робити, й наведете докази, що правда на вашому боці, вона порозуміється з вами і допоможе вийти на потрібну доріжку. Баба-Яга дуже весела і деякою мірою порядна, а її негаразди – це через коло друзів, з якими вона спілкується. Усі ці лісовики, кикимори, Кощеї Безсмертні вічно вплутують її у неприємні історії.

Саме через них вона й до сьогодення живе в хатинці на курячих ніжках замість обладнаного всіма вигодами котеджу.

Повз її хатинку

пройшло стільки казкових принців, що вона давно могла б зібрати достатньо багато мита та платні за свої поради і підказки та жити в елітному районі казкового містечка. Саме за її безкорисливість я поставлю її величезний пам’ятник із чистого золота у самому центрі містечка перед палацем того самого принца, що одружився з Василисою Премудрою і забув про існування старої.

Пам’ятник стоятиме на високому постаменті. Баба-Яга поруч із своєю ступою, спершись однією рукою на її край. У другій руці вона триматиме мітлу. її довге патлате волосся, здається, розметав вітер. Кострубатий ніс, пронизливі, лукаві очі.

На голові – великий солом’яний капелюшок із квітами на крисах, бо Баба-Яга, як усяка жінка, любить причепуритися.

А на постаменті напис: “Найкращому казковому героєві Бабі-Язі – за її досягнення!”


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Пам’ятник літературному герою (твір-опис з елементами роздуму)