Опис вулиці

Мені пощастило народитися в одному з найпрекрасніших міст нашої країни та жити на одній з самих красивих його вулиць. Вона має багато давню історію і ще в XVII сторіччі була забудована особняками купців. На жаль, під час Великої Вітчизняної війни більшість будинків були зруйновані бомбардуванням.

Але відразу після закінчення війни на моїй вулиці набудували найсучасніші для того часу багатоповерхові житлові будинки, які наші сучасники називають сталінськими. Зараз на моїй вулиці немає ні однієї будівлі, яка б була схожа на іншу, усі вони

по-своєму красиві та відрізняються різноманітністю архітектури. На вулиці, де я живу, багато привабливого та цікавого. Наприклад, серед житлових будинків сховалось декілька шкіл. Біля кожної з них знаходиться спортивний майданчик та невеликий садочок, за якими доглядають школярі.

Кожного ранку до шкіл поспішають діти, здіймаючи веселий галас и підіймаючи настрій усім мешканцям нашої вулиці. Окрім шкіл на моїй вулиці знаходиться знаменитий університет, історія якого бере початок ще в XIX сторіччі. Він розташований в чудовій парковій зоні, яку полюбляють для прогулянок батьки з маленькими дітьми та закохані пари.

Ще на моїй вулиці знаходиться виставочний центр, який працює у старовинному особняку, що зберігся з дореволюційних часів.

Там постійно проходять виставки, влаштовуються експозиції та зустрічі з цікавими людьми. Крім того, на моїй вулиці є затишний ресторан та багато маленьких та великих крамниць. Незважаючи на те, що моя вулиця знаходиться майже в центрі міста, на ній немає ні одного сучасного будинку, вона дуже зелена та тиха. Тут гармонічно поєднуються житлові будинки середини минулого сторіччя з особняками, які дивом збереглися під час війни.

Кожен з цих особняків має виразну архітектуру, що надає їм індивідуальність та приваблює своєю красотою мешканців нашого міста та його гостей. Невеликі житлові будинки в п’ять поверхів майже скриті від поглядів перехожих могутніми кронами кремезних лип та каштанів. На вулиці небагато машин та людей, а коли в школах та вишах закінчуються заняття, життя на моїй вулиці, здається, зовсім замирає до наступного ранку, який знов почнеться гомоном школярів та сигналами рідких автомобілів. Кожен день життя на моїй вулиці іде за своїми законами, які майже не порушуються значними подіями.

Я дуже люблю свою вулицю за те, що вона різнобарвна й красива, але в той же час спокійна и тиха, на відміну від інших центральних вулиць нашого міста. Я сподіваюсь, що моя вулиця на довгий час залишиться такою, якою вона зараз є, і я проживу тут довге та щасливе життя.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Опис вулиці