Наша квартира (твір-опис)

Я разом зі своєю сім’єю живемо у великій недавно побудованому будинку на сьомому поверсі. Живемо ми тут зовсім недавно, але вже не уявляємо свого життя в іншому місці – наше теперішнє житло нам набагато більше подобається, ніж попереднє. Як тільки входиш у квартиру, відразу потрапляєш у величезну широку передпокою. З одного боку можна побачити шафу і вішалку, навпаки – велике дзеркало, біля якого вхід в кухню, з протилежного боку – двері в наш затишний куточок (дитячу) і в кімнату мами з татом. У нашій зовсім не тісним дитячої дуже світло,

є вихід на балкон.

Крім мене в ній живе ще мій брат. Тут є два дивани: для мене і для Миті. Зліва стоять дві шафи, в одному одяг, а інший наповнений іграшками та книжками. У нашому зібранні книг можна знайти безліч захоплюючих творів.

Навпаки ми розташували тумбу, на якій стоять телевізор і магнітофон, також тут стоїть стіл, за яким я займаюся уроками. Іноді на ньому безлад, і через це мама мене сварить.

На полицях у мене багато шкільних книг і “Дитячих енциклопедій”, мені дуже цікаво іноді їх погортати. Біля книг, де залишилося небагато місця, я поклала камінці, які знайшла в горах, і різні листочки дерев

з Нікітінського парку. Вони дуже прикрашають мою поличку. І кожен день, дивлячись на все це, я згадую літні дні, я мрію всією сім’єю знову поїхати на море. Крім усього це у нашій дитячій велика кількість Мітіних іграшок, їх йому подарувала я, але він ніяк не навчиться їх прибирати. Я сподіваюся, я досить розповіла, щоб ви могли собі уявити нашу квартиру.

А якщо ви прийдете в гості, то переконаєтеся, що тут дуже просторо і затишно.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Наша квартира (твір-опис)