Найбільш дорога пісня – з якої мати колисала

Вид цієї фігури вселяє в наші душі надію, віру й любов. Надію на краще, віру в Майбутнє, любов до життя. Іноді, коли нам не вистачає їх, ми звертаємося по допомогу в першу чергу до наших неньок. Чому? А тому що знаємо: мати є тим людиною, для якого ми завжди будемо самими рідними.

Вона зрозуміє й простить, щоб ми не накоїли. І що б не відбулося, ми завжди розраховуємо на її підтримку. Якщо раптом щось трапиться, першої, хто це відчує, буде мама. Любов матері, що здатна віддати життя за свою дитину, є безцінною. Вираження “Всі ми діти, поки живі наші

батьки” стопроцентно правильно, тому що батьки хвилюються й піклуються про своє дитя, скільки б років йому не було. І дуже важлива впевненість у тім, що ми комусь потрібні, що ми не просто так існуємо на цій землі

Немовля нерозривно пов’язаний з матір’ю. етуа зв’язок не обов’язково виражати в словах: ще не навчившись говорити, не розуміючи слів, маля відчуває материнське тепло, любов і пещення. Мама – вир почуттів, найніжніших і найбільш дорогих. Спогаду начебто летять перед очами. Ми згадуємо дитинство, як ненька укладала нас спати, тихо наспівуючи колискову або читаючи казку.

Мрійливі сни дитинства….

Ми бачили в них Ивасика-Телесика, диких гусаків, лагідну дідову доню, до якої все-таки прийшло щастя, калинову сопілку, що врятувала гарну дівчину Аленку. Все це супроводжувалося тихою, ненапруженою мелодією, ніжної й легкої.

Ця Музика – сріблиста вуаль весняного ранку, полярна зірка на зводі нашої свідомості, по якій ми орієнтуємося вжизни.

Що ж це за музика? Трелі казкових пташок? Пісні ангелів, які тримаються за зірки, щоб не впасти?

Вальс білих голубів, які танцюють у весняному, небі? Вона ж виходить із пісень – м’яких, повільних, сумовитих, але наповнених любов’ю. Їх співає душу матері. Палка любов до своєї кровиночке грає в повітрі мільйонами ніжних нот. Вони будуються в акорди на невидимих нотних рядках, тихо злітають у висоту почуттів і огортають дитини

Ненька загадує майбутнє своєї дитини, світле й гарне. Вона захищає від труднощів, незгод, здатна прийняти їх на себе, уберегти своєї дитини від неприємностей. Ненька наспівує ті мотиви, які підказує їй її душу.

У словах пісні є глибинні бажання всього її єства: щоб дитя виросло здоровим, розумним, успішним, щоб доля посміхалася йому, а життя дарувало радість. У колискові багато любові й щирій турботі про дитя. Ненька, щоб виразити сповна свої почуття, виливає їх у ласкавих словах, образах пташок, котика, квіточок, зірок – усього того, що так дорого дітлахам

И к дитині, що відчуває на собі найміцніший захист – захист неньки, – злітає невагомий, начебто перо, сон, укриває прозорою вуаллю добра й кладе на голову маляти невидимий віночок щастя, що пахне лісовими травами й несе в собі подих вечірнього вітру. З колисковими приходить розуміння життя, любові. Вони формують психологію дитини. І ще, є надія, може впливають на Того, Хто розподіляє людські долі. Можливо, почувши їх…

Не можна цього говорити вголос. Давайте краще помовчимо, щоб не погасити ще слабкий вогник на свічці доброї долі дитини…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Найбільш дорога пісня – з якої мати колисала