Моє улюблене свято – І варіант

І варіант

Серед усіх свят, які відзначає наша сім’я, я більше всього люблю родинні. Це мій власний день народження, а також день народження мого дідуся і ще мамине свято – Восьме березня.

Мій дідусь брав участь у війні нашого народу проти фашистських загарбників, тому на його день народження приходить багато фронтових товаришів. Вони згадують воєнні роки, співають пісні своєї героїчної молодості. Мені дуже цікаво спілкуватися з друзями мого дідуся, бо вони дуже багато побачили в житті такого, що ми, люди мирного часу, навіть не можемо

уявити.

Мій день народження я святкую в сімейному колі, а також зі своїми друзями. Мама завжди готує на нього смачні страви, пече великий пиріг, прикрашає його свічками. Всі вітають мене і дарують подарунки.

Мій день народження завжди проходить весело і цікаво.

Але найулюбленіше моє свято – Восьме березня. В цей день ми з сестрою прибираємо хату, самі готуємо святковий обід, щоб зробити приємне мамі. Наша мама своєю любов’ю об’єднує всю нашу родину, тому жіноче свято перетворюється на справжній день духовності і любові, який згуртовує нашу сім’ю.

Я вважаю, що родина – найважливіше, що є в житті людей, а родинні свята допомагають нам висловити і показати свої почуття до близьких.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Моє улюблене свято – І варіант