Мій вихідний день (твір-опис)

Вихідні дні в мене проходять по-різному. Це багато від чого залежить: і від погоди, і від настрою батьків, і від того, як пройшов тиждень, які оцінки одержав. Бувають просто ніякі вихідні, коли думаєш тільки про те, щоб скоріше вони закінчилися – і в школу, щоб із понеділка розпочати нове життя.

Тому краще поговорити про те, яким би я хотів бачити свій, наприклад, найближчий вихідний. Коли я зараз мрію, за вікном падають дрібні пухнаті сніжинки, градусник показує мінус 5 °С. От я і уявляю, як у неділю прокинуся о восьмій годині (звичайно доводиться

підхоплюватися о сьомій), розбуджений своїм улюбленим котом Муром, швиденько умиюся й поснідаю і відразу подзвоню двом друзям. З ними ми дуже любимо проводити вихідні.

Обов’язково підемо до парку і поспускаємося з гірок на санчатах, попустуємо в снігу, але не дуже довго – не більше двох годин. Удень у нас – похід у кіно. Квитки зараз туди недешеві, але ми звичайно збираємо на це гроші, щоб обов’язково піти втрьох. А після фільму трохи, не більше години, гуляємо, проводжаючи один одного, і розійдемося по домівках. Я дуже зголоднію і з задоволенням буду поглинати бабусин обід з обов’язковими по неділях

пиріжками.

Годинка – з комп’ютером, дуже цікаво й завжди немає часу, а це ж бо вихідний!

А вечір – для читання. Улаштувавшись у кутку дивана, під легку й тиху магнітофонну музику, я буду продовжувати читати улюблену книгу, що тримаю “на закуску”. Правда, тут можлива “заміна” в тому випадку, якщо по телевізору футбол або бокс.

Думаю, такий вихідний мене б цілком улаштував!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

Мій вихідний день (твір-опис)