“Мій голос проти війни”

проти війни” 4.91/5 (98.10%) 253 голос

Немає нічого страшнішого в житті людства, ніж війна. Через війни, які траплялися за всю історію існування людини, загинуло найбільше людей. А вже тих, хто просто постраждав, був травмований або навіть став інвалідом, навіть підрахувати не вдасться – настільки їх багато. Все це дає можливість зробити однозначний висновок: війна – це найбільше зло.

Але, на жаль, не можна сказати, що це зло відноситься виключно до минулого. Війни все ще трапляються, причому це відбувається нерідко, і забирають вони не

менше життів, ніж в усі інші часи.

Чому ж трапляються війни? Що ж, іноді так буває, що конфлікти між народами мирним, дипломатичним шляхом вирішити можливим просто неможливо. Сторони довго ведуть переговори, намагаються переконати один одного в тих чи інших діях або бездіяльності, але ніхто не хоче поступатися. Проблема в тому, що ці переговори зазвичай проводяться між дипломатами, між главами держав і урядів, але аж ніяк не між тими, хто буде надалі використовувати засоби ведення війни і вбивати своїх опонентів. Коли дипломати і правителі не домовилися, вони не беруть до рук зброю і не ризикують своїм життям, вони

просто віддають наказ про те, щоб це робили інші люди – військові.

Звичайно, навряд чи буде раціонально звинувачувати правителів в тому, що вони не розуміють наслідків своїх дій. Вони все прекрасно розуміють, але, тим не менш, в результаті свого невміння домовлятися вони пошлють на смерть зовсім інших людей. Тому, як мені здається, ті, хто гине на війні, звичайні солдати, далеко не завжди слідують своїм переконанням та ідеям, вони просто виконують наказ.

Звичайно, мені дуже шкода всіх тих, хто відчуває на собі всі жахи і складності війни. Людина була створена для того, щоб жити, виживати в і так не простому для життя світі. Але держава, будучи штучною конструкцією, змушує людину відмовитися від природної ідеї виживання для того, щоб ця держава продовжила існувати. Я не думаю, що це правило.

З цієї причини мій голос є однозначним – ні війні. Людство, кого б конкретно це не стосувалося, повинно вести себе так, щоб не допускати війни. Ще до початку дії завжди можна зрозуміти, хто правий, а хто винен. Важливо, щоб той, хто помиляється, не гнув свою лінію, а спокійно поступився.

Така поступка насправді буде перемогою, оскільки ніщо і ніколи не може виправдати війну і наступну масову загибель людей.

Війни трапляються і, на жаль, будуть продовжувати траплятися. Людина не змінюється, залишається такою, якою і була. Але хочеться вірити, що хоч коли-небудь все-таки настануть такі часи, коли необхідність воювати, доводити свої перевагу використовуючи фізичну силу або зброю, повністю відпаде.

Саме тому мій голос завжди буде проти війни.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)

“Мій голос проти війни”