Любі дівчатка і хлопчики!

Підручник Літературне читання 4 клас – Коченгіна М. В. – Ранок 2015
Любі дівчатка і хлопчики!

Чи мріяли ви коли-небудь помандрувати в часі – побувати в минулому нашої країни, опинитися в далеких невідомих містах, поспілкуватися з цікавими людьми, побачити, як жили діти, ваші однолітки, 50-150 років тому, дізнатися, які були в них інтереси і справи, а також побувати в гостях у своїх ровесників-сучасників?

“Та хіба це можливо?” – запитаєте ви. Можливо, якщо подорожувати за допомогою гарних книг.

Запрошуємо вас у літературну

мандрівку в казковому летючому кораблі часу!

Разом із нами подорожуватиме одна дівчинка, яка навчається в четвертому класі і над усе любить читати українські народні казки. Вона просить називати себе Мудрою Дівчиною, як героїню однієї з відомих казок. На сторінках підручника вона нагадає вам про вже відоме, розкаже чимало нового й цікавого, а також дасть корисні поради.

У нашому казковому летючому кораблі часу є ще один пасажир, хлопчик. Лесик також школяр, він цікавиться історією і культурою України, багато читає, знає і хоче дізнатися ще більше. Лесик полюбляє ділитися своїми враженнями від прочитаного.

Він

чудовий співрозмовник!

Разом із Мудрою Дівчиною і Лесиком у подорож вирушає і відома мандрівниця Лисичка із казки “Пан Коцький”. Вона не тільки хитра, а й дуже-дуже розумна. Лисичка – визнана майстриня хитрих запитань, на які ви будете шукати відповіді.

А чий це щебет чутно? Та це ж ластівка! Її веселий спів даруватиме вам натхнення протягом усієї подорожі. Там, де ви побачите її на сторінках підручника, буде цікаве творче завдання.

Сподіваємось, що літературна мандрівка летючим кораблем часу буде для вас по-справжньому захоплюючою. Ви згадаєте твори вже відомих вам письменників, познайомитеся з новими авторами та їхніми творами. Навчитеся розуміти почуття літературних героїв та причини їхніх вчинків. І навіть створите власні художні твори!

Цікавої подорожі!

Автори підручника

Умовні позначки

– згадай уже відоме, дізнайся про нове, скористайся порадою

– познайомся з думками інших і вислов свої

– дай відповідь на “хитре” запитання

– виконай творче завдання

– працюй у парі

– Скористайся електронним освітнім ресурсом interactive. ranok. com. ua
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)


Любі дівчатка і хлопчики!