Інопланетяни у кабінеті російської мови (фантазія)

Інопланетяни у кабінеті російської мови (фантазія)

Порожній клас. На вікнах – сучасні штори зі світлих пластинок, котрі називаються жалюзі. Над дошкою – транспарант: “Мова Пушкіна, Тургенєва, Толстого – велика й могутня”. На стінах – портрети цих та інших російських письменників. За всіма ознаками – кабінет російської мови та літератури.

Раптом кімната спалахує дивним синім світлом. Чути гул, шум, свист. Звуки посилюються, наростають, розчиняється вікно.

На підвіконні у сріблястому костюмі, що облягає постать, з’являється

Інопланетянин. Шолом відкинутий назад, на грудях – невеличкий інформаційний прилад, що має вигляд металевої коробочки з кнопочками і лампочками. Інопланетянин зістрибує на підлогу і допомагає вийти з космічного апарата Інопланетянці. У неї на грудях – камера, що нагадує фотоапарат. Інопланетяни з цікавістю розглядають клас, перемовляються про щось своєю мовою, яка нагадує пташине щебетання. Інопланетянка вказує на книгу, що лежить на столі.

Вона бере її в руки та натискає на кнопку на своєму інформаційному приладі. Чути “механічний” монотонний голос: “Мова є найважливішим засобом спілкування

людей. Той, хто говорить, зажди щось повідомляє своєму співрозмовнику або запитує його про що-небудь, або спонукає його до чого-небудь”. Раптом задзвонив дзвоник.

За дверима чути страшенний галас. Інопланетяни злякано залишають приміщення. Двері з гуркотом відчиняються. У кабінет втискуються, штовхаючи одне одного, учні 6-А класу.

Вони шумно розсідаються по своїх партах. Зараз почнеться урок.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Інопланетяни у кабінеті російської мови (фантазія)