Діалог на тему “Музика”

– Добридень, Богдане! – Привіт, Оленко! – Богдане, ти просто сяєш!

В тебе добрі новини? – Бачиш, диск додому несу? – Так. І чому ти так радієш?

– Це не простий диск. На ньому автограф мого улюбленого ді-джея. І запис теж ексклюзивний, такого в Інтернеті не знайдеш. – А як звуть твого улюбленого ді-джея? – Андрій Балконський!

Його псевдонім майже як прізвище героя “Війни та миру”, але від слова “балкон”! – Ха-ха-ха! Смішно! Знаєш, Богданчику, я тобі заздрю. Адже мені музика не приносить такої насолоди, як тобі.

Ти не любиш музики? Чому? – Не знаю. Мені не подобаються всі ці дурні пісні про кохання, як передають по радіо. І артисти, яких показують по телевізору, мені теж не до вподоби. – Пробач, так не буває, щоб людина не любила музики!

Значить, ти просто не знайшла свого улюбленого стилю. А які пісні тобі коли-небудь подобалися? – Тільки не смійся, Богдане. Мені до вподоби були народні пісні, які ми вивчали в школі.

Але не веселі мелодії, під які гопак танцюють, а сумні, мінорні композиції. Та біда, ніхто з моїх друзів такої музики не слухає! Вона не модна!

– Не буду я сміятись! Я, навпаки, пораджу тобі слухати народні мелодії або сучасні обробки фольклорних пісень. Існує багато записів музикантів, які грають на флейті, на кобзі, на бандурі тощо. Музика має бути для душі, а не для моди! – Спасибі за добру пораду! – Ну, бувай здорова, подружко!

– І ти бувай, Богдане!


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Діалог на тему “Музика”