“Чим мені сподобалась героїня твору Роксолана?”

Особисто у мене герої прочитаних творів далеко не завжди викликають симпатію. Іноді це відбувається, але іноді – ні. У деяких випадках прочитаний твір я сприймаю просто як інформацію до роздумів, дізнаюся з них багато чого нового, корисного для загального розвитку. Але буває і так, що герої прочитаного твору здаються мені дійсно цікавими людьми, такими, які викликають у мене гордість з певних причин. Одним з таких героїв є Роксолана з однойменного твору.

Мені дуже сподобався цей образ, персонаж Роксолани, ця дівчина викликала у мене не

просто симпатію, але і гордість, бо я належу до того ж народу, що й вона.

Роксолана опинилася в такій ситуації, якої не побажаєш і ворогові. Дівчина потрапила в полон до ворожих своєму народові людей. Вона втратила можливість бути поруч зі своїми рідними і зі своїм коханим. Фактично, життя Роксолана була зламане, оскільки вона вже ніколи не змогла б стати вільною, вільною і такою, що має право жити нормально. Але, на щастя, крім великої краси, ця дівчина володіла ще й дуже сильним характером.

Крім того, Роксолана була дуже розумною, знала, як поводитися в складних ситуаціях. Все це дозволило їй домогтися істотного успіху

навіть у тих непростих умовах, в яких вона тоді перебувала. Вона змогла стати найкращою дружиною для падишаха завдяки тому, що, на відміну від інших, хто його оточував, не боялася сказати йому правду, те, що вона дійсно думає і відчуває. Звичайно, султан дуже цінував її за це.

Він розумів, що в той час як всі намагаються догодити йому і знайти з ним спільну мову, повинен бути і той, хто його не боїться, хто говорить йому все так, як є, і веде себе дуже сміливо, навіть у найскладніших обставинах.

Усіма вищезазначеними якостями і рисами володіла і Роксолана. Крім того, сподобалася вона мені і тим, що є українкою, вона представниця мого народу. Втім, я ніколи і не сумнівався в тому, що кращими в усі часи були саме представники нашого народу. Ми можемо домагатися істотного успіху навіть в найбільш складних обставинах, ми завжди прагнемо зробити як краще. Незламний дух Роксолани – це прояв її приналежності до великого українського народу.

Вона є його донькою і тому одночасно схожа і на всіх нас.

Далеко не завжди герої творів викликають у мене симпатію, але головна героїня однойменного твору Роксолана змогла це зробити. Завдяки своїм унікальним якостям ця дівчина домоглася великого успіху в житті, прославили рідну країну. В той же час дуже важливо і те, що вона не зрадила батьківщину, зберігши свою рідну віру.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


“Чим мені сподобалась героїня твору Роксолана?”