“Чи виправдана зрада кохання?”

Любов – найпрекрасніше почуття в житті людини. Через любов люди займаються творчістю, здійснюють сміливі вчинки і можуть кардинально змінити себе і своє життя. Далеко не всім людям вдається одночасно любити і бути любими, тому це почуття необхідно цінувати і дорожити ім. Але з кожного окремого випадку є винятки.

Слід розуміти, що в житті деяких людей присутній борг. Зазвичай цей борг буває перед рідними, близькими, а також перед батьківщиною.

Чи можна стати зрадником свого роду і своєї батьківщини через любов? Питання це непросте,

я б не наважився давати на нього однозначну відповідь. З одного боку, трапляється в житті людини іноді така сильна любов, яка більше ніколи не повториться.

Тому, якщо людина розуміє всередині, що більше аналогічних почуттів вона ніколи не випробує, вона повинна чіплятися за таку любов усіма можливими способами. Чого б це людині не варто було, будь то батьківщина, родина або щось інше, вона повинна продовжувати любити і бути з тією людиною, яку вона любить. Думається, що навіть зрада в такому випадку була б виправдана.

Це правильно оскільки, якщо відмовитися від своєї любові, людина буде все життя жаліти про цей вчинок

і вже ніколи не стане щасливою.

Але література показує нам деякі приклади того, що зрада батьківщині в ім’я любові далеко не завжди виправдана. Одним з таких прикладів є Андрій з твору Миколи Гоголя “Тарас Бульба”. Андрій був козаком, воїном, але закохався в польську панночку.

Через таку любов голова у Андрія пішла обертом, і, навіть незважаючи на те, що він був хорошим воїном, він зважився на просто неймовірний вчинок – зрадив рідне військо, батьківщину, свого батька і брата і став для них ворогом. Зрештою, доля Андрія склалася вкрай трагічно – він був убитий, причому рукою своєї близької людини. Але не можна проектувати приклад Андрія на поточну реальність і сучасність. Все-таки сьогодні не війна, ворогів у нашої країни немає, а значить, і стати зрадником країни неможливо.

Звичайно, деякі родичі можуть вважати людину зрадником, якщо вона покине їх та почне самостійне життя з кимось, але об’єктивно це не є зрадою.

Думається, що під час війни зрада своєї країни заради любові дійсно неприпустима і не може бути виправданою. У мирний же час наша країна позбавлена??ворога, а тому зрада об’єктивно неможлива. В цілому ж, любов – прекрасне почуття, не варто боятися комусь не сподобатися, потрібно бути сміливим, любити, бути любимим і щасливим, поки така можливість існує.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2.50 out of 5)

“Чи виправдана зрада кохання?”