Біле Ікло – гладіатор

Біле Ікло було на ринзі злий, витривалий, спритний і жорстокий. У Білого Ікла головною зброєю були гострі зуби, товста шкіра, стійкість, а саме головне, він був розумний, розумніше будь-якого собаки.

Красавчик Смит викупив Білого Ікла в Сірого Бобра. Красавчик Смит використовував Білого Ікла для бійок, щоб заробити гроші. Смит дражнив Білого Клака для того, щоб він був ще злее й міг перемогти своїх суперників. Смит бив його дрюком, тримав на ланцюзі, не давав йому є.

Біле Ікло вело бій дуже чітко, він швидко обробляв зі своїми суперниками.

У вовка була своя техніка й удар. Він чіплявся супротивникові в глотку й відскакував.

Так він робив завжди, супротивник був паралізований. У такий спосіб Біле Ікло розправлялося з ворогами.

Біле Ікло було змушено битися на ринзі. Якщо він не бився, то Красавчик Смит бив його, катував, не давав їсти. Можна сказати, Біле Ікло було рабом.

Біле Ікло билося й завжди перемагало, але одного чудового дня йому довелося битися з бульдогом. Біле Ікло ніколи не зустрічалося з такою породою собак. Бійка почалася, суперники вступили в бій. Вовкові було незручно битися, він не міг завдати нищівного удару в горло через ріст бульдога

і його маленької шиї. І отут відбувся непередбачене: бульдог упився в товсту шкіру Білого Ікла.

Вовка в перший раз звалили. Бульдог вцепился міцно й застиг. Біле Ікло не могло вирватися з міцних зубів супротивника.

Зрештою найшлася така людина, що розчепив собаку й вовка. Його кликали Скотт, він розчепив їх за допомогою свого револьвера, викупивши вовка в Красавчика Смита.

Загальне між Білим Іклом і гладіатором у тім, що вони билися не зі своєї волі, а по примусі


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Біле Ікло – гладіатор