Без роботи день роком стає

Іноді кожен із нас починає мріяти про те, як би хоч один день лишитися без занять у школі або без роботи. Ми плануємо, що робитимемо цього дня: спатимемо до обіду, дивитимемося телевізор досхочу – одним словом, будемо байдики бити. Але якщо насправді трапляється такий день, ми гарно почуваємося тільки пару годин, а потім нам починає чогось бракувати.

Чого ж? Та саме того, від чого ми тікали!

Ближче до кінця чверті в мене часто з’являється лінькуватий настрій: не хочеться йти до школи, набридає домашнє завдання, трішки лякають контрольні,

тому тільки й думаєш, як їх уникнути. І от минулої чверті за тиждень до канікул я захворів. Спочатку було навіть радісно, адже всі контрольні пройшли без мене, а в мене з’явилося вдосталь часу на улюблені комп’ютерні ігри та спілкування з друзями. Та вони ж не припиняли ходити до школи!

Через хворобу мене не відпускали на вулицю, а комп’ютер як на зло зламався. За кілька днів мені так набридло сидіти вдома, що почало здаватися, нібито я вже рік сиджу вдома, і я тільки й мріяв про повернення до класу.

І тоді я зрозумів, що відпочинок приносить задоволення тільки тоді, коли він заслужений. Треба гарно попрацювати, щоб потім насолодитись вільним часом. А сидіння без роботи – дуже набридливе та нудне.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Без роботи день роком стає