Авторитетний меценат України

Дня кожного киянина, а втім, мабуть, і для кожного українця звичною є назва “Оболонь”… Вона звучить так само, як, скажімо, Печерськ або Поділ, хоча вік її значно молодший. “Оболонь” без будь-якого перебільшення справді стала частиною біографії кількох поколінь. Кожний у назву “Оболонь” вкладає своє значення: чиста вода для пиття, яку вподобали мільйони громадян; маленьке свято з назвою “Живчик”; синонім добрих справ, меценатства та спонсорства національних мистецьких фестивалів і конкурсів, фінансова підтримка видань

сотень українських книжок…

Історія компанії “Оболонь” бере початок лише від 1974 року, хоча, напевно, пов’язана з існуванням у столиці України району Оболонь.

Того ж року розпочато намивання майданчика для будівництва заводу. Відкриття ж виробництва планувалося до Олімпійських ігор 1980 року. “Оболонню” воно стало понад двадцять років тому, 1986-го. Відтоді це ім’я – і не як назва одного з районів Києва – звучить на всіх континентах.

Нині “Оболонь” – незаперечний лідер українського експорту напоїв. Там виготовляють продукти, не шкідливі для здоров’я людей. Їхній напій “Живчик-унік”

можна вживати навіть діабетикам.

“Оболонь” здобула репутацію одного з найавторитетніших меценатів і благодійників в Україні.

Особливо яскравою сторінкою у напрямах діяльності компанії є участь в освітніх і культурно-мистецьких проектах. За останні двадцять років “Оболонь” допомогла видати близько півтори сотні підручників, посібників, довідників, збірників, каталогів, науково-пізнавальної, історичної та дитячої літератури.

Компанія опікується п’ятьма тисячами будинків сімейного типу, допомагає малозабезпеченим.

“Оболонь” має власну футбольну команду, яка виступає в національному чемпіонаті, підгримує розвиток дитячого футболу в дитячо-юнацькій спортивній школі “Зміна”; дві волейбольні команди, ралійна команда, бере участь в регатах вітрильник, здіймається в небо повітряна куля. Компанія є спонсором Національної федерації шахів і головним спонсором національної молодіжної збірної команди з футболу. За підтримки “Оболоні” відроджуються такі духовні центри, як Видубецький монастир і церква Святого Миколи (Притиска) в Києві, Святотроїцький кафедральний собор у Луцьку та інші.

Компанія пожертвувала Сто тисяч гривень на реконструкцію палацу Кирила Розумовського в Батурині та надала підтримку музею-заповіднику “Личаківський цвинтар” у Львові.

Ця сторінка біографії підприємства, а саме меценатство та благодійництво, дає всі підстави вважати “Оболонь” нашою національною гордістю і надією.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

alt

Дізнайтесь вартість своєї роботи

Безкоштовна оцінка замовлення!

Оцінимо за півгодини!

Авторитетний меценат України